Údržbářské práce, Topič - topička Trutnov

Aktualizováno:

17. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Trutnov

Nabízený plat:

8000 Kč

Značka:

30018480779

Firma:

Adventure Menu s.r.o.

Náplň práce

Jsme stabilní česká firma, která vyrábí outdoorová jídla té nejvyšší kvality. Abychom je mohli vyrábět, potřebujeme někoho, kdo nám obslouží kotelnu a postará se o její bezproblémový chod. Jedná se převážně o obsluhu a kontrolu plynového parního vyvíječe, dále pak o kontroly VZT jednotky, úpravny vody a ohřívání vody. V případě potřeby drobné servisní zásahy v rámci údržby budovy/provozu.
Požadujeme
- topičské zkoušky min. 4. třídy
- kvalifikace k obsluze tlakových a plynových zařízení - výhodou
- dochvilnost a spolehlivost
- manuální zručnost
- důslednost
- samostatnost
Nabízíme
- práce v nové provozovně stabilní české firmy
- zkrácený úvazek cca 2h denně
- plat 200 Kč/hod.
- případně možnost dlouhodobé spolupráce
- vhodné i pro seniory
Co budete dělat?
- obsluha a údržba strojů
- opravy a kontrola strojů
- manuální práce související s údržbou budovy
- provozní evidence
Nabízíme:
- přátelské pracovní prostředí
- soutěže pro zaměstnance
- slevy na outdoor oblečení
Tel. kontakt: 7:00 - 14:00 hod.