Řidič nákladního automobilu - sklápeč osmikola České Budějovice

Aktualizováno:

5. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

České Budějovice

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

42000 Kč

Značka:

30021820780

Firma:

Robert Janák s.r.o.

Náplň práce

Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.
Možnost vykonávat i brigádně.
Požadujeme: minimálně vyučení, SŠ výhodou, řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz, technickou a manuální zručnost, časovou flexibilitu a spolehlivost, praxe s řízením těchto nákladních vozidel podmínkou.
Náplní práce: přeprava stavebních materiálů, manipulace s materiálem, plánování a organizace práce, péče o svěřené vozidlo a provádění jeho údržby.
Nabízíme: hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, mzda od 33 000 Kč čistého, práce zajištěna po celý rok, hrazené pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli, příspěvek na dojíždění (bydliště mimo ČB), roční prémie, pracovní oblečení, služební telefon.
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele telefonicky nebo e-mailem.