Obsluha čerpací stanice Aš

Aktualizováno:

17. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Nabízený plat:

26000 - 30000 Kč

Značka:

30026340786

Firma:

Dušan Černý

Požadavky

Práce s PC - základní dovednosti PC

Náplň práce

Místo výkonu práce: čerpací stanice MOL, Okružní 2684/36, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 5:00-13:00 h x 13:00-21:00 h. Náplň práce: obsluha zákazníka, prodej, příjem a doplňování zboží, úklid. Požadujeme: základní znalost práce na PC, základní znalost NJ výhodou. Nabízíme: 25 dnů dovolené, vitamínové balíčky, příspěvek na dovolenou, sleva na palivo, firemní soutěže. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.