Skladník, manipulant - sklad ocelových plechů-pouze ranní směna Praha 9 - Vysočany

Aktualizováno:

16. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 9 - Vysočany

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

32000 - 35000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Skladník Praha

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

Praxi ve skladu, ideálně s technickými produkty a materiály (plechy, profily, apod.)
Řidičský průkaz sk. B
Vazačský a pálicí průkaz je velkou výhodou
Pečlivost, manuální zručnost, schopnost jednání se zákazníky/řidiči nákladních aut
Spolehlivost

Náplň práce

příprava materiálu pro nakládku, nakládka/vykládka pomocí skladového jeřábu, občasná práce s vysokozdvižným vozíkem, komunikace s řidiči.

Nabízíme

• Plat cca 32 - 35 000, stravenky, bonusy
• Práce v malém týmu
• Zaškolení na vysokozdvižný vozík
• Praha 9 - Vysočany, v blízkosti MHD (tramvaj)
• Pracovní doba cca 7:00-15:30 (beze směn a víkendů), možnost přesčasů
• Možnost nástupu ihned/dle dohody
• Dlouhodobá spolupráce

Kontaktní osoba:
Karel Stellner
Mobil: 731 054 658
Tel: 731 054 658