Vedoucí týmu ve skladu Pardubice

Aktualizováno:

16. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 40000 Kč za měsíc

Firma:

GUDMUND s.r.o.

Požadavky

• Středoškolské vzdělání.
• Zkušenosti z výrobní či logistické firmy.
• Zkušenosti na vedoucí pozici.
• Umět ovládat VZV.
• Manuální zručnost.

Náplň práce

• Vedení pracovníku skladu.
• Dělba práce v rámci směny.
• Odpovědnost za plnění svěřených činností.
• Spolupráci se supervizory skladu v oblasti řešení denní operativy.
• Kontrola a příjem zboží – hotových výrobků z výroby i zboží od externích dodavatelů.
• Vyskladňování, převod zboží mezi lokacemi.
• Práce s terminálem, skenerem, elektrickou páskovačkou.
• Práce ve třísměnném provozu.

Nabízíme

• Odpočinout si můžeš během 5 týdnů dovolené.
• Stravenky.
• Možnost kariérního růstu.
• Jídelnu s velkým výběrem teplých pokrmů.
• Širokou škálu benefitů – kafeterie (příspěvky, které můžeš využít na penzijní spoření, wellness, vstupy do fitness center apod.).
• Mobilní tarif s internetem i pro rodinu.
• Aktivní zapojení a rozvíjení anglického jazyka.
• Všechny cesty vedou k nám. Můžeš využít buď pravidelnou autobusovou linku či zaparkovat autem hned u práce.

Kontaktní osoba:
Barbora Nováková
Mobil: +420 608 749 645