Manipulační dělník - ranní směna - nástup ihned Otrokovice

Aktualizováno:

16. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Otrokovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Značka:

Otrokovice - MD

Zařazeno na pozici:

Dělník Zlín

Firma:

Recovera Využití zdrojů a.s.

Požadavky

- především chuť pracovat a spolehlivost
- dobrá fyzická kondice
- zkušenosti s obsluhou VZV a platné oprávnění jsou výhodou
- ŘP sk. B výhodou
- trestní bezúhonnost

Náplň práce

Náplní práce je manipulace s odpady, obsluha lisu a také budete jezdit jako závozník na dodávce, budete nakládat a vykládat auta pomocí vysokozdvižného vozíku a budete se podílet na úklidu pracoviště.

Nabízíme

- stabilní zaměstnání s jistotou výplaty vždy do 15. dne v měsíci
- práce pouze na ranní směnu od 6:00 - budete mít více volna pro sebe, své koníčky, rodinu a vše co, rádi děláte
- jezdí k nám veřejná doprava, takže se k nám jednoduše dostanete
- práce u nás není jednotvárná, takže vás nebude nudit
- budeme se k vám chovat vstřícně a s respektem - vše je o vzájemné důvěře, která když bude fungovat, tak se dá na všem domluvit
- nastoupit můžete ihned, my se vám budeme věnovat, zaučíme vás a po krátké době budete moci pracovat samostatně
- mzdu Vám sdělíme telefonicky nebo při osobním pohovoru

Poznámka

Benefity:
- 5 týdnů dovolené,
- stravenky v hodnotě 140 Kč,
- kafetérie,
- občerstvení na pracovišti,
- pojištění odpovědnosti, penzijní připojištění,
- zaměstnanecké akciové programy,
- věrnostní odměny za odpracované roky,
- MEDDI - lékař na telefonu (i pro rodinné příslušníky),
- záchranná síť pro zaměstnance v tíživé situaci,
- zaměstnanecké slevy a výhody - telefonické služby, zvýhodněné tankování, CCS karta a další

Kontaktní osoba:
Tereza Machotová
Tel: 607017686