Specialista na těžké obrábění - frézař (40-45 TIS.)

Aktualizováno:

16. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Plzeň

Značka:

60574

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Požadavky

* Praxe s těžkým obráběním – minimálně 1 rok
* Pokročilá znalost systému Heidenhain
* Orientace ve výkresové dokumentaci
* Znalost práce s měřidly
* Spolehlivost, pečlivost a ochota pracovat na 3 směny

Náplň práce

* Seřizování a obsluha CNC frézovacího centra
* Korekce programů a práce s Heidenhain systémem
* Čtení a interpretace technické dokumentace
* Kontrola kvality obrobených dílů pomocí měřidel (kalibrů, mikrometrů, šupler)
* Spolupráce na údržbě strojů a zajištění jejich správného chodu

Nabízíme

Hledáme odborníka, který má zkušenosti s CNC frézováním a ochotu pracovat ve třísměnném provozu. Pokud Vás baví přesná práce a programování v systému Heidenhain, tato pozice je přímo pro vás!

Zašlete životopis ještě dnes!

* Stabilní zaměstnání v moderní firmě
* Čisté a moderní pracovní prostředí
* Tým zkušených profesionálů, kteří vám budou oporou
* Možnost kariérního růstu
* Nadstandardní péče o zaměstnance: 25 dní dovolené, 3 sick days, dotované stravování
Flexi Pass karta na volnočasové aktivity a příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalšího

Místo výkonu práce: Plzeň

Kontaktní osoba:
Bc. Markéta Ševčíková
Tel: 00420778705557