Expert na přesné obrábění - CNC frézař (heidenhain) - od 40 000

Aktualizováno:

16. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Rokycany

Značka:

60575

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Požadavky

* Zkušenosti s těžkým obráběním na CNC frézách – minimálně 1 rok
* Znalost a zkušenost s programováním v systému Heidenhain
* Znalost práce s technickou dokumentací a měřidly
* Pečlivost, zodpovědnost a schopnost pracovat na 3 směny
* Ochota dojíždět

Náplň práce

* Ovládání CNC frézy a zajišťování její přesné obsluhy
* Seřízení stroje a korekce programů v systému Heidenhain
* Práce s technickou dokumentací a přesné čtení výkresů
* Kontrola kvality vyrobených dílů měřidly
* Spolupráce při údržbě strojů a zlepšování výrobních procesů

Nabízíme

Láká vás práce na nejmodernějších CNC strojích s využitím sofistikovaného systému Heidenhain? Pokud jste zkušený frézař, který má zájem o inovace a rád se podílí na špičkové výrobě, pak je tato pozice přesně pro vás!

* Stabilní a dlouhodobé zaměstnání v oboru, který má budoucnost
* Moderní a přátelské pracovní prostředí
* 25 dní dovolené
* Příspěvek na volnočasové aktivity a penzijní připojištění
* Firemní benefity jako dotované stravování, Flexi Pass, a zvýhodněné tarify volání pro rodinu
* Firemní akce
* Bonusy a mnoho dalšího

Místo výkonu práce: Plzeň

Kontaktní osoba:
Bc. Markéta Ševčíková
Tel: 00420778705557