Obchodní zástupce M/Ž

Aktualizováno:

16. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Karlovy Vary

Značka:

A11449

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Karlovy Vary

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

Nadšence do obchodu, který ví, že obchod je o vztazích a výsledcích.
Někoho, kdo má tah na branku a chuť uspět v dynamickém prostředí.
Zájem o technický sortiment (elektro výhodou).

Náplň práce

Hledáme energického, cílevědomého a ambiciózního obchodního zástupce, který má chuť se zapojit do světa elektro komponentů a působit v dynamickém prostředí Karlovarského kraje. Pokud máš rád práci v terénu, kde každý den přináší nové výzvy, a zároveň tě baví budovat pevné a dlouhodobé vztahy s klienty, tahle příležitost je přesně pro tebe!
Nejde nám o nudné sezení v kanceláři, ale o skutečnou akci – setkávání se zákazníky, hledání nových obchodních příležitostí a rozšiřování naší klientské základny. Zajímáš se o technický sortiment, konkrétně o elektrikářské komponenty? To je velké plus! Potřebujeme někoho, kdo nejen rozumí jejich významu, ale také umí zákazníkům vysvětlit jejich přínos a najít pro ně to správné využití.
Získáš příležitost pracovat samostatně, ale s plnou podporou zkušeného týmu a moderních technologií.

Péče o stávající klienty – budeš rozvíjet dlouhodobé vztahy, hledat nové příležitosti a starat se o potřeby našich zákazníků.
Akvizice nových zákazníků – tvým úkolem bude aktivně hledat nové obchodní příležitosti a rozšiřovat naši klientelu v oblasti elektro.
Prodej elektro komponentů – kvalitní elektro produkty jsou na trhu žádané, a tvou misí bude najít pro ně to správné využití.

Nabízíme

Práce na HPP nebo na živnost – je jen na tobě, jaký model ti více vyhovuje.
Informační systém K2 – špičkový nástroj, který ti výrazně usnadní práci s klienty a zakázkami.
Svoboda a odpovědnost – žádný nudný kancelářský stereotyp. Budeš v terénu, jednat s lidmi, uzavírat obchody a posouvat firmu dopředu.

Kontaktní osoba:
Marija Johanová
Tel: +420 720 056 426