Vývojový inženýr Vimperk

Aktualizováno:

16. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Vimperk

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

55000 - 80000 Kč/měsíc

Značka:

2000304944

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřící, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečených komunikací a dále v oblasti monitorování a testování sítí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vývojový inženýr.

Náplň práce:
* Spoluúčast na vývoji nových zařízení v oblasti VF měřící techniky
* Analýza komplexních chyb (VF oblast až 70GHz), návrh a realizace nápravných opatření
* Úzká spolupráce s vývojovými odděleními v zahraničí
* Technická podpora výrobní linky a pokročilé hledání chyb na přístrojích
* Spoluúčast na zavádění nových technologií a produktů
* Ověřování nových technologických postupů a materiálů s využitím nejnovějších výsledků technického rozvoje a výzkumné činnosti v elektrotechnice

Požadujeme:
* VŠ elektrotechnického zaměření
* Preferované obory studia: sdělovací technika, komunikační technika a technologie, teorie měření obvodů apod.
* Zkušenosti s vysokofrekvenční technikou a zájem se v dané oblasti dále rozvíjet
* Praxe na podobné pozici výhodou
* Jazykové požadavky – angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni
* Ostatní požadované kompetence: angažovanost, týmový duch, aktivní komunikace, ochota cestovat

Nabízíme:
* Atraktivní finanční ohodnocení
* Perspektivní a zajímavá práce ve stabilní společnosti s možností kariérního růstu
* Kvalitní zaškolení, odborné a jazykové vzdělávání, programy pro individuální rozvoj dovedností
* Odměna za docházku bez absencí (1.000 Kč měsíčně)
* Věrnostní odměny (dle délky zaměstnání ve společnosti)
* Příspěvek na dopravu
* Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
* Benefity: 5 týdnu dovolené, mimořádná volna (zdravotní dny, dodatečné volno pro rodiče s dětmi do 15 let, na svatbu, stehování aj.), flexibilní pracovní doba a možnost částečné práce z domova (home office) u vybraných profesí, podpora bydlení, stravování ve firemní restauraci, obědy od 30 Kč, firemní školka, kulturní, sportovní a zdravotní akce, dary při životních výrocích
* Místo výkonu práce: Vimperk

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant