Quality manager Zlaté Hory

Aktualizováno:

16. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Zlaté Hory

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 50000 Kč/měsíc

Značka:

2000360086

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, dynamickou a expandující společnost v oblasti výroby kontejnerů s distribucí po celé Evropě, hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni na pozici QUALITY MANAGER.

Náplň práce:
* Stanovení systému řízení kvality v souladu s dosažením stanovených cílů kvality
* Tvorba, řízení a zlepšování systému kvality dle norem kvality nebo oborových standardů
* Řízení optimalizace procesů managementu kvality s využitím technik a nástrojů (neustálého) zlepšování
* Zabezpečení požadované kvalitativní úrovně vstupů, procesů a výstupů
* Podpora požadavků zákazníků uvnitř společnosti, odpovědnost za navrhování možností zlepšování systému řízení kvality
* Tvorba interních procedur, instrukcí a norem systému kvality a zajištění jejich dodržování
* Plánování a kontrola provádění pravidelných interních auditů dle požadavků norem kvality nebo odvětvových standardů
* Vyhodnocení interních auditů kvality, definování příčin neshod, stanovení nápravných a preventivních opatření, jejich implementace, sledování účinnosti
* Provádění externích auditů dodavatelů
* Spolupráce s auditory při externím auditu a koordinace osob a útvarů při poskytování součinnosti auditního týmu
* Tvorba podkladů, zpráv a reportů z interních a externích auditů pro vedení společnosti
* Řízení zaměřující se na analýzu a snížení rizika, schopnost monitorovat nově se objevující rizika
* Efektivní řízení krizových situací umožňující správné rozhodnutí a komunikaci ze strany pověřených lidí s cílem ochrany zaměstnanců, výrobků a plynulosti obchodních aktivit
* Šetření a analýza reklamací s cílem zvýšení kvality výrobků
* Poskytování konzultační a poradenské podpory v oblasti hodnocení a zvyšování kvality jednotlivým úsekům společnosti
* Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku společnosti

Požadujeme:
* SŠ/VŠ vzdělání
* Výborné organizační a komunikační dovednosti
* Flexibilitu a odolnost vůči stresu
* ŘP skupiny B
* Znalost MS Office podmínkou
* AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou

Nabízíme:
* Práci v dynamicky rozvíjející se společnosti
* Náborový příspěvek 15 000 Kč
* Příjemné pracovní prostředí
* Výuka německého jazyka s lektorkou přímo na pracovišti
* Možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu
* Letní akce - Rodinný den
* Dotované závodní stravování
* 20 dní dovolené
* Flexibilní pracovní dobu
* Notebook a telefon
* Místo výkonu práce: Zlaté Hory

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant