Obchodní asistent / asistentka Blučina

Aktualizováno:

16. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Blučina

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme
• základní znalost AJ
• flexibilita, analytické a koncepční myšlení
• samostatné rozhodování, inovativní přístup a týmová spolupráce
• schopnost rychle se učit, proaktivní přístup
• zodpovědnost a pečlivost
• práce na PC (tabulky Excel, Word, Outlook)

Náplň práce

INTER-SAT LTD, org. složka

Přední dodavatel zařízení pro příjem satelitního, kabelového a pozemního digitálního vysílání.

Pokud máte zdravý selský rozum, chuť pracovat a dotahujete věci do konce "HLEDÁME PRÁVĚ VÁS"!

Náplň práce:
• být hlavním kontaktem pro Key Account Managera - administrativní podpora
• zpracování objednávek včetně následných činností
• denní práce v interním sytému
• fakturace objednávek
• příprava podkladů pro obchodní a produktové odd., reporting
• zajištění chodu showroomu, telefony, příchozí návštěvy, zákazníci
• kontrolní nákupy

Nabízíme

• moderní a příjemné pracoviště, přátelský kolektiv v rodinném prostředí
• klimatizované a nově zrekonstruované kanceláře
• 5 dní dovolené navíc
• firemní akce a neformální setkávání s kolegy
• vzdělávání zaměstnanců
• služební telefon
• zvýhodněný tarif pro rodinné příslušníky
• příspěvek na stravování
• káva na pracovišti
• sleva na firemní výrobky
• MultiSport karta
• bezproblémové parkování
• Zásilkovna v areálu firmy

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: mbartosova@inter-sat.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 739 081 730 - Mária Bartošová.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391