Koordinátor pro ČR (M/Ž)

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Hodonín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 55000 Kč za měsíc

Značka:

KOOCZ

Firma:

HAPI s.r.o.

Požadavky

Jaká je naše představa ideální/ho kandidáta/ky:
- Zkušenosti s agenturním zaměstnáváním.
- Péče o zaměstnance a zákazníky mu je blízká, k tomu udržuje výborné vztahy.
- Dokáže vést sebe i ostatní.
- Kope za jeden tým a neváhá pomoci druhým.
- Dokáže efektivně a férově komunikovat, čímž šetří kolegům čas.
- Každou práci dotahuje dokonce.
- Je časově flexibilní, zvládne time management a organizaci projektů.

Bez čeho se ideální kandidát/ka neobejde:
- Komunikační schopnosti.
- Uživatelská znalost práce s PC.
- Řidičské oprávnění sk. B s praxí.
- Chuť cestovat.

Náplň práce

- Plánování a řízení přidělených projektů.
- Dennodenní komunikace s dodavateli, klienty, mistry, parťáky a s pracovníky na projektu.
- Vyhodnocování výkonu a příprava docházky zaměstnanců pro fakturaci.
- Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
- Organizace ubytování a dopravy zaměstnanců, plánování směn pro zaměstnance, podepisování pracovně právních dokumentu, administrativa s firemním interním systémem.

Nabízíme

- Motivující odměňování s fixní a variabilní složkou.
- Komfortní pracovní zázemí v sídle společnosti.
- Možnost kariérního a osobnostního růstu.
- Možnost podílet se na rozvoji firmy.
- Podporu celého týmu a přátelský kolektiv.
- Kompletní zaškolení.
- Rodinnou atmosféru.
- Služební auto i k soukromým účelům.
- Firemní akce a teambuildingy.

Poznámka

Jestli si se dočetl/a až sem a stále jsi přesvědčen/a, že hledáme právě Tebe, tak se nám neváhej ozvat. Tvé CV s motivačním listem očekáváme na people@hapi.team.

Název firmy

HAPI s.r.o.

Kontaktní osoba:
Viliam Vojtek
Tel: +420730898941