Technolog vstřikování | bez jazyka | Třebíčsko

Aktualizováno:

16. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Třebíč

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

458

Zařazeno na pozici:

Technolog Třebíč

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- Min. SŠ
- Zkušenosti s technologií vstřikování plastů
- Schopnost samostatně řešit problémy
- Znalost technické dokumentace a postupů
- Ochotu učit se nové věci a neustále se zlepšovat
- Týmového ducha a smysl pro humor - nudit se rozhodně nebudeš!

Náplň práce

TECHNOLOGU VSTŘIKOVÁNÍ, už tě nebaví prostředí automotive? Tak to pro tebe máme zajímavou příležitost!

Pokud máš zkušenosti s technologií vstřikování plastů a hledáš nové výzvy mimo automotive, s lákavým produktem, tak se přidej se k nám!

Tvou náplní práce bude:

- Nastavení a optimalizace vstřikovacích procesů
- Řešení technických problémů na výrobní lince - žádné nudné dny
- Spolupráce s týmem na zlepšení kvality a efektivity výroby
- Implementace nových technologií a postupů
- Zajištění, aby všechny produkty byly na jedničku - žádné kompromisy!

Nabízíme

- Motivující mzda dle předchozích zkušeností :)
- 13. plat
- 25 dní dovolené
- Pružná pracovní doba
- Závodní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Jazykové vzdělávání

Kontaktní osoba:
Veronika Dobrovolná
Tel: 420734845600