Technik dodavatelské kvality / Kvasiny (až 45.000 Kč) #2347

Aktualizováno:

16. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Kvasiny

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 45000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Technik Rychnov nad Kněžnou

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Požadavky

• Pokud se považuješ za technický typ, bude to job pro tebe.
• Obzvlášť pokud je pro tebe zájmovou oblastí i automotive.
• Umíš číst ve výkresové dokumentaci jako v otevřené knize.
• Komunikace, o které mluvíme výše, někdy probíhá i v cizím jazyce - proto potřebujeme komunikativní znalost angličtiny.
• Řidičák sk. B, protože je občas třeba vyjet na služebku.
• Office, KPM, SAP, SQS by pro tebe neměly být neznámé pojmy.
• V neposlední řadě musíš znát 8D, Ishikawa, 5x Proč, FormelQ, VDA 6.3, VDA 6.5.

Náplň práce

• Zodpovědná práce. Budeš pečlivě sledovat a vyhodnocovat stav a vady dodávaných dílů na montážní lince.
• 100x Komunikace jinak - s dodavateli, ostatními techniky, řešení reklamací a další situace.
• Administrativa k této pozici určitě patří - vše je třeba zapsat a držet pořádek.
• Budeš skvělou podporou při spouštění nových projektů.

Nabízíme

• Mzdu od 40.000,- Kč až 45.000,- Kč po zaučení.
• Náborový příspěvek ve výši 15.000,-Kč.
• Práci ve stabilní společnosti. Nyní se jedná o zástup za MD, RD, ovšem do budoucna máme mnoho pracovních možností v rámci naší společnosti.
• Stravenkový paušál v hodnotě 99,- Kč za každý odpracovaný den do mzdy.
• navíc až 5 dnů volna k dovolené (zdravotní a ředitelské volno).
• Každý měsíc příspěvek do benefitního programu Cafeterie.
• Zvýhodněné volání nejen pro tebe, ale i pro tvou rodinu.
• Referall program - Máš kámoše, souseda, švagrovou či tetu, kteří hledají práci? Doporuč nám je. Čeká tě za to odměna.
• Později se můžeš těšit na příspěvek na penzijní připojištění.

Poznámka

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Nabídka je také vhodná pro: technik kvality, kontrolor výroby, kvalitář, kontrolor, kontrola kvality, metrologie, Kvasiny, práce v Kvasiny.
Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontaktní osoba:
Dominika Jechová
Tel: 602 642 915