Montážní dělníci/CE mechanických zařízení Písek

Aktualizováno:

14. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Písek

Nabízený plat:

27000 Kč

Značka:

26830800722

Firma:

Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o.

Náplň práce

CIZ
Vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: zakládání kovových komponentů do svařovacích robotů (včetně jejich oblsuhy), obsluha stroje na formování plechů/ohýbání plechových trubek, samokontrola, práce dle pracovních návodek, finální kontrola výrobků (včetně tlakové zkoušky).
Požadavky: minimálně ukončené základní vzdělání, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost rychle se učit, předchozí zkušenosti z automotive výhodou.
Pracovní doba od 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00 hod.
Nabízíme:
Smlouva na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na ubytování na smluvní ubytovně, náborový příspěvek, závodní stravování, odměna za odpracované roky u zaměstnavatele, odměna za životní jubileum, příspěvek na školky, firemni akce.
Kontakt: Piltoian Olga, tel.: 724 419 401 nebo osobně recepce závodu Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o., Průmyslová 466, 397 01 Písek, kde si může zaměstnanec vyplnit vstupní dotazník pro uchazeče.