Dispečer/ ka skladu nebo Skladník / skladnice - volné víkendy Holice

Aktualizováno:

13. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Holice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

Zkušenost na obdobné pozici skladníka ve výrobě.
Spolehlivost, manuální zručnost, aktivní VZV či ruční elektro paletový vozík výhodou, ale pomůžeme i zařídit nový.
Ochota pracovat v třísměnném provozu, ovšem s volnými víkendy u halového skladníka
Administrativní dispečer skladu pouze na jednu směnu
Možnost dojíždění mimo centrum města, které není dostupné veřejnou dopravou

Náplň práce

Příjem/výdej výrobků a surovin ze skladových prostor u halového skladníka
Dispečer skladu především administrativní úkony
Ježdění s VZV a retrakem u halového skladníka
Inventury
Zadávání dat do informačního systému (ABAS)
Úzká spolupráce s výrobními skladníky a Vedoucím pracovníkem skladu

Nabízíme

Práci na hlavní pracovní poměr
Dovolená 25 dní
Stravenky
Příjemný kolektiv a čistá výroba

Kontaktní osoba:
Jiří Miča
Mobil: +420 731 488 853
Tel: +420 731 488 853