Nákupčí specialista | spotřební materiál | až 80 tisíc Havlíčkobrodsko

Aktualizováno:

13. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Havlíčkobrodsko

Nabízený plat:

65000 - 80000 Kč za měsíc

Značka:

619

Zařazeno na pozici:

Nákupčí Havlíčkův Brod

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- Praktické zkušenosti v oblasti nákupu, ideálně v sektoru spotřebního materiálu
- Perfektní AJ, min. B2 - komunikace jak s kolegy tak s dodavateli
- Výborné vyjednávací schopnosti a orientace na výsledek
- Znalost e-sourcing nástrojů
- Schopnost samostatně řídit projekty a rozvíjet dodavatelské vztahy
- Zájem o udržitelnost a ekologické přístupy v nákupu
- Znalost MS Office - především Excel

Náplň práce

Hledáme NÁKUPČÍHO se zaměřením na SPOTŘEBNÍ MATERIÁL pro výrobní firmu na Vysočině!

Máte zkušenosti s nákupem a hledáte příležitost, která vám umožní vyvážit pracovní a osobní život? Přidejte se k nám! Nabízíme kombinaci práce z domova s návštěvami kanceláře, a to až 50 % pracovní doby.

Hledáme někoho, kdo se bude podílet na udržitelném rozvoji, pracovat v mezinárodním týmu a využívat angličtinu pro komunikaci s kolegy i dodavateli. Ať už preferujete plný nebo zkrácený úvazek, přizpůsobíme se vašim potřebám :)

Co vás čeká:

- Rozvoj a realizace nákupních strategií se zaměřením na optimalizaci nákladů, kvality a dodacích podmínek
- Plánování a implementace ročních plánů nákupu spotřebního materiálu
- Vyhledávání nových dodavatelů a posilování vztahů s těmi stávajícími
- Spolupráce s dodavateli na zavádění inovací a udržitelných řešení
- Vyjednávání smluvních podmínek a zajištění výhodných dohod
- Rozhodování o klíčových otázkách nákupu a správy spotřebního materiálu
- Využívání e-sourcing nástrojů (e-tendry, e-aukce) pro efektivní nákupní procesy

Nabízíme

- Motivující mzda
- Možnost zkráceného i celého úvazku
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost pracovat až polovinu času z domova
- Práce na smysluplných projektech v oblasti udržitelných řešení
- Možnost profesního růstu a rozvoje
- 25 dní dovolené
- Finanční bonusy a benefity
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Kafeterie
- Příspěvek na dopravu
- Stravenky

Kontaktní osoba:
Veronika Dobrovolná
Tel: 420734845600