Konstruktér (AJ nebo NJ) Hranice

Aktualizováno:

13. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Hranice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1600511-9

Zařazeno na pozici:

Konstruktér Přerov

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* praxe na pozici konstruktéra
* zkušenost s prací ve 2D nebo 3D softwarech, výhodou Inventor
* komunikativní angličtina nebo němčina (zahraniční kolegové)
* vzdělání technického zaměření, ideálně strojírenství
* představivost, technické myšlení, týmová souhra, proaktivita

Náplň práce

* tvorba návrhů a revize výkresů pomocí 2D a 3D softwarů (odlitky a jejich opracování)
* kontrola výroby a montáže čerpacích a potrubních systémů, úprava jejich designu či konstrukčního provedení
* spolupráce napříč odděleními v rámci aktivních projektů
* kontrola, zda konstrukční provedení a materiály splňují příslušné normy

Nabízíme

* hlavní pracovní poměr u zavedené výrobní firmy
* kvartální odměny, měsíční absenční odměny, 13. plat
* příspěvek na dopravu do práce i z práce, občasný Home Office
* stravenky hrazené 100% zaměstnavatelem, 25 dní dovolené
* příspěvek na penzijní připojištění, pitný režim na pracovišti
* firemní akce (letní fotbal, dětský den, vánoční večírek…), ovocná středa
* zvýhodněné ceny ve výdejním automatu (bagety, nápoje)
* nástup možný dohodou
* místo práce: okolí Hranic na Moravě

Pokud Vás pozice zaujala, prosíme o zaslání CV s kontakty. Rádi se s Vámi spojíme.

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová
Tel: +420 724 501 667