Teamleader v logistice (ž/m) - 41.000 - 53.000 Kč okres Tachov

Aktualizováno:

13. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Tachov

Nabízený plat:

41000 - 53000 Kč za měsíc

Značka:

A8610

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Střední odborné nebo středoškolské vzdělaní
* Zkušenosti s vedením týmu pracovníků ve skladu PODMÍNKOU (zkušenosti ideálně v automotiv průmyslu)
* Znalost skladovacích/logistických procesů PODMÍNKOU
* Komunikativnost, odolnost vůči stresu, schopnost určovat si priority
* Praxe v řízení VZV
* Znalost práce na PC, velkou výhodou bude znalost SAP
* Ochota pracovat na 3 směny

Náplň práce

Jste připraveni na cestu plnou nových výzev? Hledáme právě vás – zkušeného profesionála, který se chce stát vedoucím týmu v oblasti logistiky.

Co je náplní práce Teamleadera na této pozici?
* Vede přidělenou část směny
* Rozděluje členy týmu na pracoviště dle plánu výroby, specifikuje úkoly
* Účastní se řádných a mimořádných inventur
* Vede a zpracovává docházku přidělených zaměstnanců, hodnotí jejich výkon
* Kontroluje kvalitu odvedené práce svých podřízených
* Aktivně se účastní procesu neustálého zlepšování
* Zúčastňuje se společných meetingu s oddělením logistiky
* Plánuje vykládky a nakládky
* Zajišťuje plynulý chod materiálu do výroby
* Komunikace s ostatními odděleními

Nabízíme

* Velmi dobré platové ohodnocení
* 13. plat rozdělení na letní a vánoční bonus
* Příspěvek na dopravu do zaměstnání 2,50 Kč na km
* Závodní stravování ZDARMA
* Příspěvek na penzijní pojištění  Kč/měs.
* Příspěvek na dovolenou (až 10.000 Kč)
* 25 dnů dovolené
* Nástup přímo pod firmu do kmene
* Nástup možný ihned

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová
Tel: +420 602 119 523