Quality Engineer - profesionalita a lidský přístup!

Aktualizováno:

13. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Plzeň-sever

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

65000 - 750000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Quality engineer Plzeň-sever

Firma:

CIE HR s.r.o.

Požadavky

• minimálně 4 roky praxe v oblasti kvality
• znalost nástrojů kvality (7Q tools 8D report)
• anglický jazyk minimálně B2
• znalost technické dokumentace/výkresů
• znalost nástrojů a metod kvality (SPC, MSA atd..)

Náplň práce

• provádění auditů a hodnocení dodavatelů za účelem hodnocení a zajištění dodržování standardů kvality a ostatních předpisů
• koordinace dodavatelských reklamací, řešení dalších problémů s kvalitou, neshod a iniciace nápravných a preventivních opatření
• koordinace relevantních analýz externích laboratoří (ve spolupráci s kolegy a experty z ostatních oddělení)
• spolupráce a podpora oddělení nákupu při nominaci, schvalování nových dodavatelů a hodnocení stávajících dodavatelů
• rozvíjení a udržování vztahů s klíčovými dodavateli, včetně relevantní podpory “kultury kvality” a kontinuálního zlepšování

Nabízíme

• vysoké platové ohodnocení
• smlouva na dobu neurčitou
• příspěvek na letní dovolenou ve výši 25 % z hrubé měsíční mzdy
• příspěvek na Vánoce ve výši 25 % z hrubé mzdy měsíční mzdy
• stravování zdarma a příspěvky na dopravu

Kontaktní osoba:
Diana Blažková
Mobil: +420 725 909 218