Pracovník občerstvení Burger King Praha 8. Praha, Florenc, Karlín

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha, Florenc, Karlín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

140 - 150 Kč za hodinu

Firma:

MSG - Job

Požadavky

● časová flexibilita - ranní, odpolední a mezi směna - vždy dle předešlé domluvy v rozmezí od 5:00 do 23:00
● pozitivní přístup k práci a spolehlivost

Náplň práce

Rádi vás vše naučíme a zaškolíme. Žádné velké požadavky nemáme. Zkuste být součástí našeho přátelského týmu!!!! Neváhejte se nám ozvat. Nabízíme dlouhodobou spolupráci. A směny vždy dle předešlé domluvy sháníme však na ranní, odpolední i víkendy.

● Obsluha pokladny
● Výdej občerstvení
● Podávání nápojů
● výpomoc v kuchyni a na place restaurace
● úklid lobby

Nabízíme

● Mzda 140 - 150,-Kč/hod. dle odpracovaných hodin
● Možnost týdenních záloh
● Zvýhodněné jídlo a pití
● Přátelský kolektiv
● Odměny za doporučení kamaráda
● Odměny za zaměstnance měsíce
● Kariérní růst- možnost vedení směny
● Nástup ihned
● Příjemnou a dlouhodobou spolupráci práci

Poznámka

V případě Vašeho zájmu posílejte své životopisy. Budeme se těšit na spolupráci rádi Vám Vše vysvětlíme, pro kontaktování použijte odpovědní formulář.

Název firmy

MSG - Job

Kontaktní osoba:
Karolína Horová
Mobil: +420606664206