Dělník ve výrobě-nástupní mzda vč. prémií 196,- Kč/h.+ ubytování Tábor

Aktualizováno:

13. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Tábor

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

27000 - 33000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

HEČE729

Zařazeno na pozici:

Dělník Tábor

Firma:

Personal fabric - agentura práce a.s.

Požadavky

- Zkušenosti s obsluhou strojů
- Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost

Náplň práce

Odhal zajímavé zákulisí výroby v Českých Budějovicích! Hledáme zručné nadšence, kteří se nebojí chopit výzev a vyrábět věci, které mění hru!
Nabízíme ubytování zdarma.

Momentálně obsazujeme více pracovních pozic. Na základě pohovoru Vám nabídneme pozici, která Vám bude vyhovovat a odpovídat Vašim zkušenostem s patřičným finančním ohodnocením.

Nabízíme

- Hrubá měsíční nástupní mzda až 32.000,- Kč vč. prémií
- Prémie za kvalitu práce
- Ubytování zdarma
- Navíc diety až 333,- Kč/den podle místa bydliště
- Práce ve směnném provozu
- 25 dní dovolené
- Dotované stravování
- Příplatek za noční směnu
- Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti
- Možnost pravidelné týdenní finanční zálohy
- Pravidelný kontakt s naším koordinátorem
- Nástup možný ihned

Poznámka

Směnnost: Směnný provoz
Místo výkonu práce: České Budějovice - možnost ubytování zdarma!

Kontaktní osoba:
Petra Rakovianová
Mobil: 797 978 299
Tel: 597 490 900