Vedoucí nástrojárny Louny

Aktualizováno:

12. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Louny

Značka:

A11389

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* SOU technického směru (strojírenství, nástrojářství apod.)
* praxi na obdobné pozici v nástrojárně
* zkušenosti s vedením týmu a organizací
* orientaci v technické dokumentaci a znalost výrobních technologií
* manuální zručnost, ochotu pracovat na směny

Náplň práce

* vedení týmu pracovníků v nástrojárně, plánování a organizace jejich činnosti
* odpovědnost za výrobu, kontrolu kvality, údržbu a opravy forem a nástrojů
* spolupráce s výrobou na zlepšování procesů a zajišťování dostupnosti nástrojů
* zajištění dodržování bezpečnostních předpisů a pracovních postupů
* administrativa spojená se zakázkami a chodem oddělení

Nabízíme

* školení a další vzdělávání
* příspěvek na dojíždění
* 25 dní dovolené
* 13. plat
* příspěvek na penzijní připojištění
* další bonusy a benefity
* závodní stravování

Kontaktní osoba:
Tereza Ivančenko
Tel: +420 702 229 558