Vedoucí výroby (m/ž) Příbram

Aktualizováno:

12. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Příbram

Nabízený plat:

60000 - 66000 Kč/měsíc

Značka:

2000357414

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Hledáte zajímavou a perspektivní pracovní příležitost? Pokud by Vás zajímala práce v oboru výroby špičkových hliníkových pergol, jste na správném místě. V současné době obsazujeme pozici Vedoucí výroby.

Co budete dělat:

- plánovat výrobu
- odpisovat výrobní operace
- kontrolovat plnění výrobního plánu
- vést výrobní tým (15 operátorů, 2 mistry)
- kontrolovat dostupnost materiálu
- kontrolovat připravenost výroby

Co vám nabídneme:

- spolupráci na hlavní pracovní poměr
- jednosměnný provoz pondělí - pátek
- volné víkendy
- zajímavé finanční ohodnocení (až 66 000 Kč)
- stravenkový paušál 60 Kč/směna
- práci v mladém kolektivu rychle rostoucí firmy

Co od vás očekáváme:

- min. středoškolské vzdělání (ideálně technického směru)
- praxe v technickém oboru min. 3 roky podmínkou
- zkušenosti s vedením lidí
- zkušenosti s plánování výroby
- zkušenosti s evidencí operací (ERP systém)
- zodpovědnost a spolehlivost

Jak se přihlásit? Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu. Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontaktní osoba:
Petra Tyrnerová
Tel: 778 705 044