Vedoucí servisu ČOV ČR Čáslav

Aktualizováno:

12. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Čáslav

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

id1065

Firma:

ETHIC HR, s.r.o.

Požadavky

VŠ/SŠ stavební/strojní/elektro – (obor vodní stavby výhodou).
Orientace v technické dokumentaci.
Kladný vztah ke stavebnictví, technice, strojům, elektroinstalacím (osvědčení z vyhl.č.50/78 Sb.) a MaR je nutností.
Schopnost projektového řízení, plánování, organizování a administrativních činností.
Vedení kolektivu do cca 10 pracovníků.
Dovednost jednání s montážními a servisními firmami. Komunikační dovednosti.
Ochota učit se novému oboru (je-li to pro Vás nový obor).
Zkušenosti s automatizací a PLC výhodou.
Znalost AJ/RJ výhodou.
Zkušenosti s montážemi výhodou.
Zkušenosti s vodohospodářskými stavbami výhodou.
Aktivní uživatelská znalost práce v MS Office programech (Word, Excel).
Řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce

Koordinace a řízení servisní sítě.
Budování nové sítě partnerských montážních a servisních firem pro TopolWater kontejnerové ČOV.
Navrhování nových systémů.
Kontrola celého procesu servisu/čištění odp. vod od začátku do konce.

Nabízíme

Manažerská perspektivní pozice v prosperující firmě s možností profesního růstu.
Moderní technické zázemí a vybavení pracovišť.
Firemní zázemí, příjemné pracovní prostředí, vstřícní a spolehliví spolupracovníci.
Motivující mzda, plus prémie, bonusy.
Služební automobil.
S pozicí související technické zabezpečení (NB, mobilní tel., ...)
Stravenky / stravenkový paušál.
Příspěvek na penzijní připojištění.
Až 5 týdnů dovolené.
Možnost zajištění ubytování v Čáslavi.
Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Poznámka

Profil společnosti: TopolWater, s.r.o. byla založena v roce 1990 a v současné době je firmou s cca 80 zaměstnanci. Předmětem činnosti je výroba a instalace zařízení, určených pro čištění odpadních vod.
Společnost TopolWater není jen dodavatel technologií, ale je i inženýrskou firmou, která zajistí zakázku kompletně, od technologického návrhu dle zadání investora, přes projekt, výrobu a dodávku technologického celku, až po uvedení díla do provozu.

Adresa zaměstnavatele: Nad Rezkovcem 1114/2, Čáslav.
Webové stránky: www.topolwater.com.

Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis na uvedený kontakt.

Předvýběr vhodných uchazečů realizuje společnost ETHIC HR.

Výběrový pohovor se uskuteční v sídle společnosti TopolWater, Čáslav.

Kontaktní osoba:
Roman Schmidt
Mobil: +420 602 528 327