Osobní asistent/ka pro handicapovaného muže Písek

Aktualizováno:

12. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Písek

Nabízený plat:

170 - 200 Kč

Značka:

28150540721

Firma:

ALFA výroba jednoúčelových strojů s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE
Pro handicapovaného jednatele firmy Alfa přijmeme osobního asistenta.
Náplň práce: asistence při běžných denních činnostech, v noci, převoz automobilem, asistence při různých pracovních činnostech, schůzkách, společenských akcích, na služebních cestách atd. Asistence probíhá i v domácích podmínkách. Součástí práce je i pomoc s hygienou, podáním jídla a pití, zajištění chodu domácnosti. Časově flexibilní, ale dohodnuté časy musí platit. Asistence zejména o víkendech (1 víkend v měsíci, dle dohody). Více informací při osobní schůzce.
Fyzická zdatnost nutná. ŘP sk. B. Cizinci znalost ČJ, nebo alespoň AJ.
Nabízíme víkendové a noční příplatky.
První kontakt: Kulič Martin, tel: 737 760 069, email: kulic.martin@alfak.cz a domluvit schůzku.