Hosteska/Promotér- atraktivní finanční ohodnocení! Brno

Aktualizováno:

11. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená

Nabízený plat:

25000 - 40000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Hosteska Brno, Promotér Brno

Firma:

Bubnovi s.r.o.

Požadavky

Je ti více než 21let?
Vlastníš průkaz sk. B a automobil?
Umíš komunikovat s lidmi?
Chceš pracovat samostatně a zároveň být součástí týmu?
Máš flexibilní časové možnosti?
Chceš získat nové zkušenosti v oblasti služeb?

Pokud jsou všechny tvé odpovědi ANO, tak hledáme právě TEBE!

Náplň práce

O co se jedna?
Vše co budeš potřebovat Ti dodáme, zaučíme Tě, pomůžeme zvládnout start a stát se úspěšnou hosteskou/promotérem!
Jedná se o oslovení zákazníků s možností prodeje.
Pracovní doba: PO – PÁ, flexibilní 6hodinové směny
Flexibilní počet odpracovaných dnů , avšak minimum je 10 dnů v měsíci!
Práce v prodejnách a cestování po regionu, kde bydlíš - maximálně 50km od tvého bydliště.

Nabízíme

Nadprůměrné platové ohodnocení 200-300 Kč/hod. + bonusy
Náklady spojené s cestováním Ti proplatíme a to ve výši 7 Kč/km
Dále Ti nabízíme pracovat na živnostenský list, je to skvělá příležitost být flexibilní a organizovat si vlastní čas!
Budeme rádi za dlouhodobou spolupráci.

Kontaktní osoba:
Klára Votavová
Tel: 737301195