Údržbář/Elektrikář Liberec

Aktualizováno:

3. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Liberec

Značka:

A1701

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* SOU technického zaměření.
* Praxe min. 2 roky na obdobné pozici.
* Kvalifikace v elektrotechnice dle vyhlášky 50/§6.
* Znalost průmyslových automatů Siemens podmínkou.
* Technické znalosti a myšlení.
* Zodpovědný přístup k práci.
* Flexibilita a ochota učit se nové věci.
* Schopnost pracovat v týmu a v nepřetržitém provozu.

Náplň práce

Pro našeho zákazníka, který je globálním výrobcem a vývojovým partnerem automobilových hliníkových a hořčíkových odlitků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Údržbáře/Elektrikáře.
Máte kvalifikace v elektrotechnice dle vyhlášky 50/§6? Praxi na obdobné pozici a znalost průmyslových automatů Siemens?
Mohla by tato pozici pro Vás být tou správnou volbou.
* Kontrola a údržba elektrických zařízení (např. tlakových licích strojů, ostřihovacích lisů, obráběcích strojů).
* Odstraňování zjištěných závad při revizích, opravách a při poruchách.
* Provádění preventivních kontrol strojů a zařízení.
* Orientace v elektrických plánech.

Nabízíme

* Odpovídající mzdové ohodnocení.
* Podporu odborného vzdělání a osobního rozvoje.
* Nadstandartní příplatky.
* Příspěvek na dopravu.
* Závodní stravování.
* Zaměstnanecké výhody (např. 5 týdnů dovolené, podporu rodinného života, volnočasových a sportovních aktivit, a další).

Pokud máte zájem o tuto pozici, nečekejte a kontaktujte nás co nejdříve! Těšíme se na spolupráci.

Kontaktní osoba:
Tel: 603 879 001