Vedoucí údržby | technik | 60 000 Kč Kamenice nad Lipou

Aktualizováno:

11. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Kamenice nad Lipou

Nabízený plat:

50000 - 60000 Kč za měsíc

Značka:

601

Zařazeno na pozici:

Technik Pelhřimov

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru, ideálně strojní nebo obdobného zaměření
- Minimálně 3 roky praxe v oblasti údržby, ideálně na vedoucí pozici
- Zkušenosti s vedením týmu a schopnost motivovat kolegy
- Technické myšlení a orientace v technické dokumentaci
- Znalost moderních technologií a trendů v oblasti údržby
- Schopnost řešit problémy a přicházet s inovativními řešeními
- Organizační schopnosti a důraz na detail
- Aktivní přístup a ochota učit se novým věcem

Náplň práce

Hledáme dynamického a zkušeného profesionála na pozici Vedoucí údržby forem, který se připojí k našemu týmu ve významné výrobní společnosti. Pokud jste technický typ, máte rád optimalizaci výrobních procesů a rádi pracujete s moderními technologiemi , tak hledáme právě vás!

Náplň práce:

- Vedení a koordinace týmu údržby forem, zajištění efektivního fungování oddělení
- Plánování a realizace údržby, oprav a preventivních opatření forem
- Kontrola a zajištění dodržování standardů kvality a bezpečnosti při údržbě forem
- Spolupráce s ostatními odděleními na optimalizaci výrobních procesů a řešení technických problémů
- Vypracovávání reportů a analýz týkajících se údržby forem
- Zavádění nových technologií a postupů do praxe, sledování trendů v oblasti údržby forem

Nabízíme

- Dovolená nad rámec zákona
- Flexibilní pracovní doba
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na stravování
- Prémie/bonusy

Kontaktní osoba:
Michal Brychta
Tel: 420724388763