Směnová/vý vedoucí na HPP - nabízíme zaměstnanecké benefity Kolín

Aktualizováno:

11. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Kolín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Kolín

Firma:

TSC Jet, a.s.

Požadavky

Požadavky pro výkon funkce:
*Trestní bezúhonnost
*Praktické myšlení
*Schopnost přijmout odpovědnost
*Kultivovanost a pohotovost vystupování
*Samostatný, aktivní přístup k výkonu funkce
*Schopnost týmové práce, dobrá komunikace a motivace podřízených pracovníků
*flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, uživatelská znalost PC.

Náplň práce

Pracovní náplň:
*kontrola svěřeného týmu pracovníků
*komunikace se zákazníkem
*odpovědnost za dodržování platných směrnic a firemní legislativy
*dodržování pracovních a bezpečnostních předpisů v návaznosti na systém BOZP
*výdej materiálu pracovníkům a evidence výdeje materiálu
*tvorba materiálových požadavků pro Objektového vedoucího
*dohled nad zapracováním nových pracovníků, proškolování pracovníků
*kontrola kvality úklidu plnění plánu periodických prací
*dohled nad poskytováním, používáním a údržbou OOPP
*znalost pracovních postupů na jednotlivých zařízeních, kontrola dodržování pracovních postupů

Nabízíme

Nástupní plat: 30.000,-Kč, osobní ohodnocení, benefity ve formě stravenek

Úvazek: plný, na HPP, směnný provoz - více informací obdržíte po telefonu nebo u osobního setkání

Nástup: dle domluvy

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám váš profesní CV - email: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz, popř. volejte: tel: 703 470 440 - paní Kuligová.

Děkujeme....

Kontaktní osoba:
Lenny Pavlíková