Řidič autojeřábu Olomouc

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

9619

Zařazeno na pozici:

Řidič Uherské Hradiště

Firma:

Skanska a.s.

Požadavky

Hledáme právě vás, pokud:
* Vlastníte řidičský průkaz sk. B a C včetně profesního průkazu, dopravně psychologické vyšetření a digitální karty do tachografu
* Dále vazačský a jeřábnický průkaz
* Praxe v oboru

Náplň práce

V rámci stavební firmy Skanska hledáme nové posily pro oblast dopravy a mechanizace na pozici „řidič autojeřábu“ pro rozšíření týmu našich zkušených kmenových zaměstnanců. Pracovat budete převážně v rámci stavby D55 – Staré Město u Uherského Hradiště - Moravský Písek.

Vaší odpovědností bude:
Obsluhovat autojeřáb, který je vybaven zvedacím zařízením - jeřábem, namontovaným na automobilový podvozek. V rámci vaší práce tak budete pomocí autojeřábu manipulovat a zvedat břemena, zejména na stavbách a při různých montážních pracích v terénu. V neposlední řadě budete dbát na řádný technický stav svěřeného vozidla.

Nabízíme

* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
* Denní příspěvek na stravné ve výši 95 Kč za odpracovanou směnu
* Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, dlouhodobý investiční produkt nebo pojištění dlouhodobé péče až 1.200 Kč
* Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
* Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
* Zaměstnanecký akciový program Seop
* Slevy na firemní produkty, příspěvek na Multisport kartu, zlevněné volání a další zvýhodněné nabídky partnerů

Kontaktní osoba:
Jakub Erler