Samostatná účetní s AJ, práce na 6 hod./denně Praha 4

Aktualizováno:

9. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 4

Nabízený plat:

70000 - 75000 Kč za úkon

Zařazeno na pozici:

Účetní Praha-západ

Firma:

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Požadavky

předchozí prokazatelné zkušenosti s vedením účetnictví, ideálně i pro zahraniční mateřskou společnost - mezinárodní účetní standardy
anglický jazyk na úrovni B2 - především písemná část
časovou flexibilitu, orientaci na detail, zodpovědnost, spolehlivost, proaktivitu

Velkou výhodou:

znalost programu Navision
znalost norem a účtování podle IFRS 16

Náplň práce

práce s fakturami - zaúčtování přijatých, vydaných faktur
práce s pokladnou
zúčtování výpisů
DPH, daň z nemovitosti, daň z příjmu
pravidelné reporty v AJ mateřské společnosti - týdenní, měsíční báze - úroveň anglického jazyka B2
práce s Cash flow výkazy

Nabízíme

100 % předání agendy a zapracování na pozici
příjemné, komorní pracovní prostředí v rodinné vile na Praze 4
dlouhodobou spolupráci
spolupráce formou IČO - měs. fakturace - 70.000 - 75.000 Kč za pracovní úvazek 6 hod./denně
nástup možný ihned/dle domluvy

Poznámka

V případě zájmu prosím zašlete Vaše aktuální CV. Děkujeme.

Kontaktní osoba:
Petra Babková
Tel: 234715000