Směnový logistik Písek

Aktualizováno:

11. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Písek

Nabízený plat:

30000 - 32000 Kč

Značka:

29992400777

Firma:

HEYCO WERK ČR s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Náplň práce

Popis pracovní činnosti:
Práce s vysokozdvižným vozíkem. Příprava toku vstupních materiálů a komponentů ve výrobě. Zavážení vstupního materiálu ke strojům, odvážení hotových výrobků do skladu.

Požadujeme:
samostatnost v práci, pečlivost a pracovitost, zkušenost s prací s vysokozdvižným vozíkem.

Práce je v třísměnném provozu

Nabízíme:
Odpovídající finanční ohodnocení, stabilní zaměstnání, práci na 3 směny, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte. Případně nás kontaktujte telefonicky.

Kontakt: Kabátová Klára, tel.:734 385 482 nebo 380 422 230/382 206 326, email: kabatova@heyco.cz. Na schůzku s personalistou je nutné se dopředu telefonicky domluvit.

Stravenkový paušál 116,-Kč za odpracovanou směnu, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, 1x sick day (den placeného volna), příspěvek na dopravu a další.