Strojírenský dělník / strojírenská dělnice Týniště nad Orlicí

Aktualizováno:

11. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Týniště nad Orlicí

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč

Značka:

29031460771

Firma:

ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.

Náplň práce

Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu lenka.kutnarova@kk-alpha.com.

PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

Požadujeme:
- manuální zručnost, spolehlivost
- výhodou praxe v Automotive.
Náplň práce:
- montáž lehkých drobných dílů
- práce v tichém a čistém prostředí.
Nabízíme:
- příspěvky za směnnost a nepřetržitý provoz, výkonnostní příspěvky
- dotované závodní stravování a jídelna s doplňkovým prodejem v areálu firmy
- dotované svozové autobusy na pracoviště z vybraných lokalit
- možnost kariérního postupu, benefity v rámci programu Cafeterie
- 5 týdnů dovolené, 13. mzda, možnost příspěvku na penzijní připojištění
- docházkový bonus, firemní vzdělávání.