Učitel/učitelka cestovního ruchu Litoměřice

Aktualizováno:

8. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Litoměřice

Nabízený plat:

450 Kč

Značka:

29998600726

Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborná škola EKONOM, o.p.s., Litoměřice, Palackého

Náplň práce

Požadujeme:
1) vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu
v oblasti pedagogických věd zaměřených na přípravu učitelů pro střední školy, nebo
2) odborné vysokoškolské vzdělání, které odpovídá charakteru vyučovaných odborných předmětů pro střední školy a zároveň vzdělání v programu celoživotního vzdělávání uskutečňované vysokou školou a zaměřené na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy, nebo studium pedagogiky podle § 22 zákona o pedagogických pracovnících.
Předpoklady pro vznik pracovního poměru, splnění předpokladů pro výkon činnosti ped. pracovníka §3 a odborná kvalifikace dle §7 Zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, včetně poslední změny zákonem č. 197/2014 Sb., s účinností od 1. 1. 2015.
3) lze zaměstnat i studenta posledního ročníku pedagogiky v daném oboru
Zaměstnanecké výhody :přátelské prostředí, individuální přístup k zaměstnancům, odměny dle výkonu pracovníka, školení, moderní vybavení.