Vedoucí recepce a pokojských na hotelu Alexandria Luhačovice

Aktualizováno:

10. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Luhačovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Firma:

Lázně Luhačovice, a.s.

Požadavky

Máte minimálně SŠ vzdělání
Máte zkušenosti z hotelové recepce
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Výborné komunikační a organizační schopnosti
Znalost práce na PC (MS Office, rezervační systémy)
Schopnost práce pod tlakem a řešení problémů v reálném čase
Profesionální a reprezentativní jednání

Náplň práce

Vedení a motivace týmu recepčních a housekeepingu
Zajištění plynulého chodu provozů, včetně plánování směn a obsazení
Organizace a kontrola úklidových prací, zajištění čistoty a pořádku ve všech prostorách hotelu
Řešení stížností a požadavků hostů s profesionálním a vstřícným přístupem
Správa a aktualizace rezervačního systému
Zodpovědnost za správné vyúčtování pobytů a služeb, za fakturaci, za vedení skladového hospodářství
Spolupráce s ostatními odděleními hotelu a externími dodavateli
Zodpovědnost za dodržování interních směrnic, manuálů a bezpečnostních předpisů

Nabízíme

Bude se Vám u nás líbit, protože:
Nabízíme stabilní zaměstnání v prestižním hotelu Alexandria****
Náplň práce je velmi rozmanitá a nutí Vás na sobě neustále pracovat a rozvíjet se
Máte manažerské prémie, příplatky, odměny
dostanete 25 dnů dovolené a velké množství benefitů (dotované stravování, cafeterii, výměnné pobyty aj.)
máme super kolektiv a vážíme si slušných a pracovitých lidí

Poznámka

Termín pro zaslání CV a motivačního dopisu: 15.9.2024

Kontaktní osoba:
Mgr. Michaela Kadlecová
Tel: +420 731 402 385