Svářeči CO2 Letovice

Aktualizováno:

10. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Letovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

180 - 220 Kč za hodinu

Značka:

63 SVAR

Firma:

LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o.

Požadavky

Požadujeme základní kurz svařování ZM1, státní zkouška velkou výhodou.
Požadujeme znalost čtení technické dokumentace.

Náplň práce

Svařování dílů pro zemědělské stroje.
Práce v úkolové mzdě, svařování ve svařovacích přípravcích, svary koutové, tupé, plechy tl. 2-10.

Nabízíme

Nástupní mzda 180 až 220 Kč/hod + příplatky.
Nabízíme postupné zaučení, po zapracování navýšení mzdy.
Práce je ve dvanáctihodinových směnách, v nepřetržitém provozu.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.
Stravování v areálu firmy s příspěvkem zaměstnavatele.
Kurzy a školení pro zvýšení odbornosti.
13. plat, firemní a sportovní akce, zvýhodněné mobilní tarify, odměny při životním jubileu.

Kontaktní osoba:
Libuše Brablecová
Tel: 516 487 712