Svářeč TIG EN 141 až 320,-/hod. ubytování hrazené Žďár nad Sázavou

Aktualizováno:

14. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Žďár nad Sázavou

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Ukrajina

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Svářeč Žďár nad Sázavou

Firma:

Markmont s.r.o

Požadavky

Co musíte znát, mít a umět?
• vyučení ve strojním oboru výhodou
• praxi v oboru svářeče min. 2 roky
• průkaz svářeče min. zk 135, ale nutná zkušenost se svařováním metodou TIG ( 141), certifikáty EN 141 Vám jsme schopni pomoc doplnit či obnovit
• ochota pracovat ve tří směnném provozu
• zručnost a spolehlivost

Náplň práce

Co u nás budete dělat?
• svařování menších komponentů, malé sváry
• převážně plechy 0,6 - 1,5mm, materiál nerez – konkrétně rovné a ohýbané plechy
• z komponentů se vyrábí a skladují spalovací komory
• svařování ve větších sériích, následně vizuální kontrola

Nabízíme

Co Vám nabízíme
• dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
• jistotu zaměstnání na několik let
• hrazené ubytování v blízkosti pracoviště
• rozšíření kvalifikace svářeče
• zálohy ze mzdy
• možnost přesčasových hodin

Hodinová sazba
až 320 Kč/hod dle pracovního zařazení

Poznámka

Pro více informací nám zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu plzen@markmont.eu nebo nás kontaktujte na tel.: +420 777 743 051 či bezplatné lince na čísle :+420 800 50 50 40

Vzhledem k zajištěném ubytování, tímto oslovujeme všechny uchazeče ze všech regionů ČR a SR. Těšíme se na spolupráci!

Kontaktní osoba:
Nikola Paldusová
Tel: + 420 777 743 051