Servisní technik pekárenských strojů a gastrozařízení Praha 9 - Horní Počernice

Aktualizováno:

10. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 9 - Horní Počernice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

55000 Kč za měsíc

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• SOU/SŠ vzdělání v technickém nebo elektro oboru - vhodné i pro absolventy
• ŘP sk. B
• odborná způsobilost - platné nařízení vlády č. 194/2022 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb. §6)
• časovou flexibilitu, samostatnost a dobré komunikační schopnosti
• aktivní přístup k práci a řešení problémů
• manuální zručnost

Výhodou:
• znalost AJ nebo NJ
• zkušenost a praxe se servisem strojů u zákazníků velkou

Náplň práce

Omega CZ spol. s r.o.

Společnost zabývající se prodejem a servisem pekárenských strojů a zařízení v ČR přijme pracovníka na pozici "SERVISNÍ TECHNIK".

Více informací naleznete na www.omega-bakery.com.

Náplň práce:
• opravy a servis pekárenských strojů a gastrozařízení u zákazníků i na dílně
• další náplní je i řízení nového služebního vozidla, návštěva zákazníků, provádění pravidelných servisních prohlídek i instalace větších investičních celků
• garantujeme kvalitní a pravidelné zaškolení v ČR i v zahraničí

Nabízíme

• práci ve společnosti, která je již více než 30 let na trhu v ČR a SR
• zajímavou a pestrou práci
• stabilní kolektiv
• po zapracování služební vůz a mobilní telefon
• návštěva fitness centra

Mzdové ohodnocení (hrubého): 55 000 Kč/měsíc

Místo práce: Náchodská 2552, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: omega@omega-bakery.com

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391