Specialista kvality (ž/m) okres Semily

Aktualizováno:

9. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Semily

Značka:

A6109

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Alespoň 2 roky na obdobné pozici
* Komunikativní znalost anglického jazyka PODMÍNKOU
* Znalost koncernových zákaznických portálů (reklamace, vzorkování...)
* Orientace ve výkresové dokumentaci
* Analýza 3D protokolů
* Schopnost používat základní měřidla
* Nástroje řízení jakosti  (APQP, FMEA, QFD, DOE, 8D report...)
* Řidičský průkaz sk. B
* Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point)

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti kvality, rádi komunikujete v angličtině a hledáte nové výzvy?

Přidejte se k našemu týmu!
Chcete být tím, kdo bude zajišťovat spokojenost zákazníků a řešit klíčové otázky v oblasti kvality?
U nás budete mít příležitost reprezentovat firmu u zákazníků, řešit reklamace a zavádět nápravná opatření, která skutečně ovlivní výrobní procesy.
Hledáme někoho, kdo se nebojí výzev, rád pracuje s moderními nástroji a má chuť přicházet s inovacemi, které budou posouvat celý tým kupředu.
Připojte se k nám a využijte své dovednosti k tomu, aby každý výrobek splňoval nejvyšší standardy kvality.
* Reprezentace firmy u zákazníka v oblasti kvality
* Zajištění hodnocení a spokojenosti zákazníka
* Řešení reklamací a nápravných opatření
* Zpracování plánů zkoušek výrobků v sériové výrobě
* Zajištění dalších činností v oddělení kvality

Nabízíme

* Nadstandardní mzda odpovídající Vašim zkušenostem a praxi
* Měsíční prémie: Až 20 % a roční bonus 15 % jako uznání Vaší tvrdé práce
* 5 týdnů dovolené
* Flexibilní pracovní doba: Pracujte v rámci flexibilní pracovní doby (8 hodin denně).
* Dva pololetní bonusy: každých šest měsíců obdržíte bonus ve výši 5 000 Kč
* Zaměstnanecké benefity: Příspěvek na stravování, masáže a další atraktivní výhody
* Motivační programy: Programy, které Vás budou motivovat a odměňovat za Vaše úsilí
* Nástup možný ihned

Kontaktní osoba:
Petra Stančevová
Tel: +420 733 641 991