Key Account Manager - nátěrové hmoty Pardubice

Aktualizováno:

9. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Značka:

A11417

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Máte SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na chemii
* Znáte problematiku nátěrových a stavebních hmot
* Zkušenosti s obchodními vztahy a uzavíráním obchodů jsou výhodou
* Vynikáte v komunikaci a vyjednávání
* Ovládáte MS Office a jste ochotní cestovat
* Komunikujete v angličtině

Náplň práce

Hledáte zajímavou pracovní příležitost v oboru, který spojuje techniku, obchod a chemii?
Pro našeho klienta, ryze českou společnost, distributora chemie s více než 30letou historií a špičkovou pověstí hledáme nového člena týmu do divize pigmentů, barviv a aditiv. Pokud máte technické znalosti v tomto odvětví a zájem o obchod, rádi bychom Vás poznali.
* Prodej produktů z oblasti nátěrových hmot a stavebnictví
* Odborné poradenství B2B zákazníkům, návrhy technických řešení na míru
* Rozvíjení kvalitních obchodních vztahů s českými i zahraničními partnery
* Identifikace nových obchodních příležitostí
* Cestování po celé ČR a příležitostně i do zahraničí Vás čeká jako součást práce
* Monitorování trhu a konkurence

Nabízíme

* Stabilní zázemí v renomované společnosti s více než 30letou tradicí
* Příležitost pracovat s kvalitními produkty od světových výrobců
* Odborné zaškolení a možnost dalšího profesního rozvoje
* Atraktivní plat s bonusovým systémem
* Přátelské pracovní prostředí a podporující kolektiv
* Služební auto i pro soukromé účely
* Notebook a mobilní telefon
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na stravování
* Karta MultiSport

Kontaktní osoba:
Kristýna Spanilá
Tel: +420 601 089 317