Mechatronik/Elektrotechnik Česká Skalice

Aktualizováno:

9. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Česká Skalice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

2000352593

Zařazeno na pozici:

Elektrotechnik Náchod

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, mezinárodní rodinnou společnost, která se specializuje na návrh, výrobu a instalaci modulárních regálových systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mechatronik/Elektrotechnik s perspektivou dalšího růstu.

Náplň práce:
* Zajištění oprav, údržby, seřizování a renovace výrobních technologií, strojů a zařízení (mechanické části, elektronika, SW), provádění revize ručního nářadí
* Programování a seřizování příslušné technologie a linky včetně robotických pracovišť
* Měření a vyhodnocení parametrů výrobních a elektronických zařízení, diagnostika závad
* Spolupráce na přípravě a plnění Plánu preventivní údržby
* Spolupráce na uvádění nových elektrických a výrobních zařízení do výroby
* Zadávání a vedení příslušných dat v ERP Business Central
* Podílení se na projektech, na zlepšování procesů a zavádění metod Kaizen/Lean (optimalizace výroby a technologických procesů, zvyšování efektivity výroby apod.)

Požadavky:
* Středoškolské vzdělání elektrotechnického směru (maturita nebo výuční list)
* Odborná způsobilost dle zákona č. 250/2021 Sb. a dle NV č. 194/2022 Sb. (§7 nebo §8)
* Prokazatelná odborná praxe vykonávaná na elektrických zařízeních minimálně 2-4 roky (podle druhu a rozsahu dle § 7 NV č. 194/2022 Sb.) – nejlépe ve výrobní společnosti
* Čtení a orientace v technické dokumentaci
* ŘP skupiny “B”
* Uživatelská znalost MS Office
* Schopnost domluvit se a porozumět anglicky

Výhodou:
* Zkušenosti s programováním robotů ABB
* Uživatelská znalost ERP MS Business Central
* Znalost metod štíhlé výroby Kaizen/Lean (5S, SFM, SMED, TPM apod.) a schopnost jejich uplatnění v praxi

Nabídka:
* Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou
* Možnost kariérního růstu na pozici zástupce vedoucího údržby
* Odborné a jazykové vzdělávání a možnost dalšího profesního rozvoje
* Přátelské a kolegiální pracovní prostředí
* Pravidelné firemní akce
* Týden dovolené navíc
* Dotované závodní stravování s výběrem z několika jídel
* Benefitní karta na volnočasové aktivity (zdraví, sport, kultura, vzdělávání, cestování)
* Zvýhodněný tarif od mobilního operátora pro vás i vaši rodinu
* Zvýhodněné vedení účtu a dalších služeb v Komerční bance
* Příspěvek při narození dítěte
* Ocenění při kulatinách a za odpracované roky
* Lokalita: Česká Skalice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant