Obchodní zástupce pro automatizaci

Aktualizováno:

9. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Ostrava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

38000 - 42000 Kč za měsíc

Značka:

Ex Technik

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Ostrava

Firma:

Workado, s.r.o.

Požadavky

- minimálně 3 roky praxe na podobné pozici v oblasti automatizace
- zkušenosti s prací v prostředí s nebezpečím výbuchu výhodou
- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- technické myšlení a schopnost porozumět komplexním systémům
- znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni
- řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

- obhospodařuje stávající kmen zákazníků a aktivně vyhledáváná nové zákazníky
- prezentuje produkty a řešení v oblasti automatizace
- navrhuje technické řešení podle požadavků zákazníků
- přípravuje obchodní nabídky a smlovy na základě poptávek, a předává je do systému
- péčuje o zákazníky a buduje dlouhodobé vztahy
- sleduje tržní trendy a konkurenci
- úzce spolupracuje s technickým týmem

Nabízíme

- zajímavou a dynamickou práci v rostoucí společnosti
- možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
- atraktivní platové ohodnocení s motivační složkou (fixní mzda + bonusy ze zakázky)
- služební automobil, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování
- flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova

Kontaktní osoba:
Ing. Kateřina Kuzniarská
Mobil: 601 251 351