Bezpečnostní pracovník/strážný - Botanická zahrada Troja - Praha

Aktualizováno:

12. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

119,90 Kč za hodinu

Značka:

Botanická Praha

Zařazeno na pozici:

Ostraha Praha, Strážný Praha

HENIG - security servis, s. r. o.\nHENIG-security servis, s.r.o. - Praha

Požadavky

● trestní bezúhonnost
● smysl pro odpovědnost, spolehlivost a ochotu pracovat na směny – flexibilita
● profesní kvalifikaci strážný 68-008-E je výhodou, nikoli podmínkou

Náplň práce

● ostraha svěřeného objektu
● pravidelná obchůzková, kontrolní a preventivní činnost po celém objektu, dodržování pravidel a standardů zakázky
● práce na směny

Nabízíme

● práce na hlavní pracovní poměr s možností zkráceného úvazku
● jistota stabilní, rodinné firmy – pravidelný měsíční příjem
● důkladné zaškolení na daném objektu
● zajištění pracovního oděvu

Poznámka

Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné či v invalidním důchodu.

Kontaktní osoba:
Jiří Bittman
Mobil: 778411773