Senior účetní / senior accountant Modletice

Aktualizováno:

15. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Modletice

Značka:

2000317083

Firma:

BILLA, spol. s r. o.

Požadavky

Hledáme zkušeného člověka na pozici Senior účetní/Senior Accountant, který se připojí k našemu týmu. Pokud máte zkušenosti v oblasti účetnictví, jste pečlivá(ý) a máte schopnost efektivně řídit účetní procesy, pak hledáme právě Vás!

Vaším úkolem na této pozici bude:
* Zajišťovat správné zaúčtování finančních transakcí
* Provádět proaktivní kontrolu účtů na měsíční bázi
* Řešit obecné účetní a provozní situace, realizovat vlastních nápadů na zlepšení
* Podpořit nastavení interních procesů firmy, aktualizace vnitřních směrnic
* Poskytovat podporu při interních a externích auditech

Pro tuto pozici je potřeba mít:
* Vzdělání v oboru ekonomie, finance či účetnictví
* Praxi na obdobné pozici ideálně 3-5 let
* Znalost účetní a daňové legislativy
* Zkušenost s výkaznictvím dle mezinárodních účetních standardů (zejména IFRS 16)
* Pokročilou znalost anglického jazyka min. B2 (účast na jednáních s kolegy ze zahraničí)
* Znalost systému SAP

Pokud se dohodneme na spolupráci, získáte:
* Perspektivu dlouhodobé spolupráce
* Platové ohodnocení odpovídající pozici senior účetního
* Individuální plán zaškolení a podporu kolegů (nejen) při zaškolování na pozici
* Vzdělávání a rozvoj pomocí interních, externích i e-learningových kurzů
* Možnost práce z domova až 2 dny v týdnu!
* Flexibilní pracovní dobu (pevné jádro 9 – 15 hod.)
* Služební mobil a notebook
* Práci ve stabilní společnosti v potravinářském oboru

Další benefity:
* 25 dní dovolené
* Dotované stravování ve firemní kantýně (svačiny a výborné obědové menu za 40 Kč)
* Dotovaná karta Multisport (doplatek 400 Kč/měsíc)
* Benefitní kafeterie – body v min. hodnotě 6. 000 Kč/rok (po 1. roce)
* Příspěvek na penzijní připojištění (po 3 letech)
* Odměny za pracovní výročí

Pokud Vás nabízená pozice zaujala a myslíte si, že se chcete dozvědět o pozici více, stačí kliknout na tlačítko „Mám zájem“ a odeslat životopis. Budeme se na Vás těšit.

Kontaktní osoba:
Veronika Švarcová