Referent/ka odboru dopravy – správce komunikací Praha

Aktualizováno:

20. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

23390 - 34370 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Referent/Referentka Praha

Firma:

Městská část Praha 14

Požadavky

Požadavky na uchazeče podle § 4 zákona č.312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění:

- fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let
- občan České republiky nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v České republice, který ovládá český jazyk
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost

- VŠ/Bc. (technického směru výhodou), případně SŠ s praxí v oboru
- znalost práce na PC, MS Office

další dovednosti, schopnosti
- dobré komunikační vystupování, analytické a logické myšlení, samostatnost a systematičnost
- odpovědnost, kolektivní přístup
- ochota se dále vzdělávat
- odolnost vůči stresu
- řidičský průkaz sk. „B“ (aktivní řidič)
- ochota k práci v terénu
- výhodou je: znalost zákona o hl. m. Praze a Statutu, znalost místopisu městské části Praha 14, orientace v problematice zadávání veřejných zakázek

Náplň práce

- zajišťuje správu místních komunikací v souladu se zákonem č.13/1997 Sb. o pozemních komunikacích ve znění pozdějších předpisů (silnice, chodníky, cyklotrasy, parkovací a ostatní plochy) včetně sledování jejich technického stavu, navrhování oprav a rekonstrukcí, zajišťuje realizaci oprav a údržby neinvestičního charakteru, podává návrhy na rekonstrukce stávajících komunikací
- zajišťuje kontrolu činností letní a zimní údržby komunikací
- vydává vyjádření správce místních komunikací k žádostem o zvláštní užívání komunikací, připojení pozemku na pozemní komunikace

Nabízíme

příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
stravenky pro zaměstnance
Flexi poukázky
25 dní dovolené
4 dny placeného volna, 4 dny neplaceného volna
příspěvek na dovolenou dětí zaměstnance
možnost dále se vzdělávat

Kontaktní osoba:
Mgr. Lenka Chirilická