Směnový mistr/ Provozní technik výroby – nepřetržitý provoz Dýšina

Aktualizováno:

7. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Dýšina

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

60000.00 Kč za měsíc

Značka:

P1534576-18

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* min. 3 roky praxe na pozici mistra ve strojírenské či automatizované výrobě
* schopnost vedení a motivace svěřeného týmu
* znalost práce na PC v MS Office (Word, Excel, Outlook)
* vzdělání technického směru
* základní komunikativní znalost AJ (schopnost základního dorozumění se – zahraniční servis)

Náplň práce

* zodpovědnost, vedení a motivace svěřeného týmu cca 30 lidí
* organizace výroby dle plánu, plnění směnových cílů a jejich průběžná kontrola
* dohled nad dodržováním BOZP a PO
* zavádění zlepšovacích, inovativních opatření
* zpracování docházky podřízených včetně předání podkladů ke mzdám na personální oddělení
* nepřetržitý provoz - 12h/směna - krátký/dlouhý týden

Nabízíme

* možnost podílet se na rozjezdu nových, inovativních projektů výroby
* individuální stanovení mzdy v závislosti na praxi a vzdělání (50-60 tis. Kč)
* smlouva na dobu neurčitou
* zajímavé roční bonusy
* stravenky nebo využití závodní jídelny
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na penzijní připojištění (od 6000 Kč/ročně)
* soustavné vzdělávání
* příspěvek na volnočasové aktivity (masáže, kulturní či sportovní akce)

Kontaktní osoba:
Gabriela Fialová
Tel: +420 724 902 405