Skladník - skladnice, rozvozce zboží Trutnov

Aktualizováno:

7. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Trutnov

Nabízený plat:

23200 Kč

Značka:

29952880746

Firma:

ELMONT-CH, spol. s r.o.

Požadavky

Práce s PC - základní dovednosti PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Příjem a expedice zboží.
Možnost i na zkrácený úvazek, DPP či DPČ
Požadujeme:
- ŘP skupiny B
- základní znalost PC
- odpovědnost.
Nabízíme:
- stravenkový paušál
- zaměstnanecké slevy.

Podobné nabídky práce

Montér regálových systémů v Německu

dnes Trutnov KT MONT s.r.o.
40000 - 80000 Kč za měsíc S ubytováním

Projektový manažer (stavebnictví)

před 5 dny Trutnov okres, Chrudim Personal Consult s.r.o.

Stavbyvedoucí

včera Trutnov okres, Chrudim Personal Consult s.r.o.

Policista/Policistka v Královéhradeckém kraji

včera Trutnov Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje
30070 - 34600 Kč za měsíc

Obchodní zástupce okres Hradec Králové 60 000 - 90 000 měsíčně

před 5 dny Trutnov ECOHOME Group s.r.o.\nECOHOME Group s.r.o. - pobočka
60000 - 90000 Kč za měsíc

Doplňování zboží do výdejních automatů - OZP - 4 hodiny/týden

včera Vrchlabí EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o.
256 Kč za hodinu

Housekeeping supervisor/ka - 20.000 Kč odměna

před týdnem Špindlerův Mlýn PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
28000 - 35000 Kč/měsíc

Kontaktní osoba:
Jan Chroustovský

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.