Projektant / projektantka pozemních staveb Kostelec nad Orlicí

Aktualizováno:

7. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Kostelec nad Orlicí

Nabízený plat:

37000 Kč

Značka:

29955080706

Firma:

IRBOS s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Práce s PC - jiné, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Kontakt e-mailem na adresu Denisa.mysakova@irbos.cz nebo telefonicky.

Požadujeme:
- znalosti ArchiCAD a OFFICE
- řidičský průkaz sk. B
- komunikativnost, organizační schopnosti
- spolehlivost, časová flexibilita.
Náplň práce:
- stavební projektant/ka se zaměřením na pozemní stavby.
Nabízíme:
- mzdu od 37.000,- Kč (dle kvalifikace)
- práci v příjemném, motivovaném kolektivu, odpovídající ohodnocení.